Welkom bij BV Swish

Belangrijke informatie en meer

Belangrijk

Swish is gesloten op maandag 22 oktober en donderdag 25 oktober.
De automatische incasso voor contributie vindt plaats op 15 oktober en de incasso voor de clubtenues op 28 november.

Activiteiten

De activiteiten van senioren zijn bekend. De eerstvolgende activiteiten staan ook onder het snelmenu.

Competitie

De competitie is al weer een paar weken begonnen. De teamfoto’s zijn goed gelukt en weer terug te vinden onder het kopje ‘competitie‘. Niet alle teams waren compleet en dus staat niet iedereen op de foto’s, daar wordt nog aan gewerkt. Ben je benieuwd naar de standen van elk team, dan hoef je alleen maar op de teamnaam te klikken. Ondertussen zijn er natuurlijk de wekelijkse wedstrijdverslagen verschenen en komt Swish bijna wekelijks in de krant. 

Grote Clubactie

De GCA is weer in volle gang. Onze jeugd is er weer druk mee bezig.
Als je onze jeugd misloopt en je toch loten wilt hebben, dan zijn de loten ook bij Peter te koop.

Namens Swish,

Peter van Diepen