Welkom bij BV Swish

DE COMPETITIETEAMS 2023-2024 (voorlopige indeling) – Nieuws #1 2023-2024

De teamindeling heeft ook dit seizoen weer de nodige hoofdbrekens gekost. Peter, Luuk, Barry en Rayvonda hebben met alle competitiespelers een inventariserend gesprek gehouden over o.a. het verloop van de competitie, de trainingen en eventuele wensen voor komend seizoen. We hebben zoveel mogelijk rekening proberen te houden met het niveau en de persoonlijke wensen. Ook hebben we gekeken naar de persoonlijke resultaten. Als gebruikelijk is ook nu weer een enkele speler in een ander team geplaatst dan was aangevraagd, omdat we ook rekening hebben gehouden met inval mogelijkheden ”naar boven” als dat noodzakelijk mocht worden door onverhoopte blessures. De jeugdteams zijn weer door de JC in samenwerking met de TC ingedeeld. Onze trainers Puck en Lorenzo hebben ook hun inbreng gehad in deze teamindeling.

De jeugdcompetitie is helemaal veranderd. Er gaat nu meer ingedeeld worden op sterkte. De competitie wordt gehouden in twee fases. Fase 1: Je komt in een poule van 8 teams. Je speelt 7 keer. Dit kan een thuis of een uitwedstrijd zijn. Je komt elke tegenstander maar 1 keer tegen. Na fase 1 komt fase 2. Alle nummers 1, 2, 3 etc. komen afzonderlijk in een kleinere poule. Er wordt nu wél een uit en een thuiswedstrijd gespeeld tegen tegenstanders van nog meer je eigen niveau. Nieuw is ook dat U13 niet meer tot 21, maar tot 15 punten speelt en alle jeugdteams spelen 6 partijen.

Als er geen volwassene in een team speelt, wordt er vanuit de TC/JC een begeleider aangesteld.

De trainingsgroepen stellen we dit jaar samen nadat we exacte dagen en tijden vernemen van de verhuurder (van het Trias). We denken dat we dit vlak voor de zomervakantie afgerond hebben. Dan informeren we zo snel als mogelijk iedereen via de site en een aankondiging in de mail.

Swish   1                       Lorenzo Wedage, Rik de Dreu en Bat Schouten.

Derde divisie veer        Puck Minnebo en Marit Brouwer.

Swish   2                       Robert Berkeley, Luuk van Vliet, Danny den Oss,

Vierde divisie veer       Judith Brouwer, Roos Minnebo en Heleen Esser

Swish   3                       Niels de Hoop, Lex de Dreu en Nick v.d. Houten,

Vijfde divisie veer        Nanda Nieland, Rayvonda Murray, en Menna van der Voort.

Swish   4                       Peter Ineke, Thijn van Well, Junio Wong,

Vijfde divisie veer        Esmee Maulus, Ravenna v.d. Lelie en Sophie Bakker.

Swish   5                       Oliver Muller, Huug de Dreu, Jim Scholten,

Zesde divisie veer         Jinte Nootebos en Cincilia Wong.

Swish   6                       Stefan Bruil, Barry Oostinga, Roy Nanhoe,

Zevende divisie veer    Fleur v.d. Hulst, Moya van Kempen en Helisa Wong.

Swish  J1 Categorie D          Quan Stalenhoef, Jerry Zhu,

U15-U19 Nylon                     Fieke Nootebos en Rimshah Hussain.

Swish  J2 Categorie D          Jaimy Vieira, Siem Meijns en Rik van den Akker.

U15-U19 Nylon                    

Swish  J3 Categorie Goud   Akshara Katagi, Quinty van Riel, Ishani Nanhoe en Zhengrong Shi.

U13 Nylon                             .

Swish  J4 Categorie Goud   Jessie Zijlstra, Ian Lam, Mathijs Wagenaar,

U13 Nylon                             Luuk van Gelderen en Benjamin Barens.

Alle andere leden staan reserve en kunnen af en toe gevraagd worden om in te vallen.

Heb je toch nog een eventuele wens of op- of aanmerking, kom dan 12 juni even  langs. Wij zitten dan om 20:30 in het Trias.

Peter van Diepen, Luuk van Vliet, Barry Oostinga, Rayvonda Murray, Lorenzo Wedage en Puck Minnebo.